Úvodní strana » Kariéra » Obchodní referent

Obchodní referent

Průběžná 1108/77, Praha 10 - Strašnice

Náplň práce:

  • samostatná obchodní činnost pro získávání nových příležitostí a zakázek v rozsahu portfolia naší společnosti
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, monitoring zakázek
  • příprava nabídek do veřejných soutěží a nabídek pro naše zákazníky
  • obchodní podpora vedení společnosti

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost práce s MS OFFICE
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Odpovědnost a preciznost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné a profesionální vystupování

Co u nás získáte:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práci v zajímavém technologickém sektoru
  • Otevřenou firemní kulturu s podporou růstu talentů
  • Pohyblivá pracovní doba s možností občasné práce z domova
  • Motivační bonusový program
  • Mobilní telefon (i pro soukromé použití), Notebook
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny SickDays
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Služby firemního právníka pro soukromé účely

Typ úvazku:

  • Práce na plný či částečný úvazek

Udělení souhlasu: Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost ALMAPRO, s.r.o., IČ 24150134, se sídlem Průběžná 1108/77, Praha 10, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Vámi poskytnuté údaje budou využity pouze v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Pole označená * jsou povinná.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.