Úvodní strana » Kariéra » Projektant/ka inteligentních dopravních systémů

Projektant/ka inteligentních dopravních systémů

Kanceláře:

Průběžná 1108/77, Praha 10 - Strašnice

Plzeň (Klatovská třída 54a - Belánka)

České Budějovice (Mánesova 345/13)

Náplň práce:

  • Práce na projektech v oblasti dopravní telematiky, dálnic a silničních tunelů; zejména v oblasti elektro a řídících systémů.
  • Společnost disponuje kolektivem zkušených pracovníků, nový uchazeč je pod jejich vedením do problematiky postupně zaškolen.
  • Řešení projektů samostatně i v týmu zkušených projektantů a specialistů.
  • Příklady aktuálně řešených projektů: dostavba dálnice D11 a D35 včetně tunelů, telematické systémy na dálnicích D3, D6, D11, rekonstrukce technologického vybavení Pisáreckého tunelu v Brně apod.

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe v oboru min. 3 roky, možné ale i pro absolventy
  • Znalost práce se softwarem AUTOCAD či Microstation
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Odpovědnost a preciznost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné a profesionální vystupování

Co u nás získáte:

  • Práci na zajímavých projektech
  • Otevřenou firemní kulturu s podporou růstu talentů
  • Pohyblivá pracovní doba s možností občasné práce z domova
  • Roční odměny
  • Motivační bonusový program
  • Mobilní telefon (i pro soukromé použití)
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny SickDays
  • Příspěvky na stravování
  • Služby firemního právníka pro osobní potřeby
  • Vzdělávací kurzy/školení v oboru s možností přípravy na autorizaci ČKAIT

Typ úvazku:

  • Práce na plný či částečný úvazek, případně brigáda

Udělení souhlasu: Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost ALMAPRO, s.r.o., IČ 24150134, se sídlem Průběžná 1108/77, Praha 10, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Vámi poskytnuté údaje budou využity pouze v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Pole označená * jsou povinná.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.